Ricciardo: Nepotřebuji manažera

Svou kariéru zatím Australan absolvoval coby chráněnec programu Red Bullu, za který ve Formuli 1 závodí druhou sezónu.
Ricciardo: Nepotřebuji manažera

Daniel Ricciardo věří, že při hledání případného nového angažmá ve Formuli 1 by si dokázal poradit sám bez pomoci manažera.

O Ricciardovi, který v kariéře F1 zatím vyhrál tři závody, se mluví pro příští sezónu jako o jednom z kandidátů na sedačku ve Ferrari. Dalšími jsou Valtteri Bottas a Nico Hülkenberg.

Když byl dotázán, zda by v takovém případě zvažoval angažování manažera, Australan odpověděl: „Mám kolem sebe malou skupinku, opravdu jen pár právníků a já.”

Ricciardo do Ferrari? Není to tak jednoduché, říká

Ricciardo do Ferrari? Není to tak jednoduché, říká

„Tu a tam si nechám poradit od několika lidí, jsem ale ten typ člověka, co rozhoduje sám.”

„Samozřejmě jsem to zkoušel i s manažery, dalšími podobnými společnostmi a agenturami. Nechápejte mě špatně, myslím, že každý z nich má co nabídnout.”

„Až do této chvíle mé kariéry měl u většiný mých kroků hlavní slovo Red Bull a více méně rozhodoval o tom, kam půjdu.”

„Takže jsem opravdu neměl tu potřebu. Teď samozřejmě znám paddock o trochu lépe a kdybych musel jít a s někým mluvit nebo něco vyjednávat, tak mám pocit, že bych do toho mohl jít a, řekněme, většinu si toho zařídit sám,” řekl Ricciardo.

Foto: Getty Images / Clive Rose

Další článek: FIA schválila změnu pravidel

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.