Ricciardo k Ferrari? Má smlouvu, říká Horner

Kimi Räikkönen bude končit v F1. Možná to nemusí být na konci letošního roku, ale i tak bude brzy u Ferrari volná sedačka. Kdo by mohl jezdit vedle Sebastiana Vettela?
Ricciardo k Ferrari? Má smlouvu, říká Horner

Mezi favority na sedačku u Ferrari jsou nejčastěji zmiňování jezdci Red Bullu – jednou za čas Max Verstappen a v posledních dnech i díky slovům Alana Jonese Daniel Ricciardo.

GPUpdate.net ale přináší slova Christiana Hornera, který upozornil, že Ricciardo má pro příští rok s Red Bullem smlouvu.

Jones doufá, že Ricciardo příští rok nahradí Räikkönena u Ferrari

Jones doufá, že Ricciardo příští rok nahradí Räikkönena u Ferrari

„Red Bull do těchto chlapců v mladém věku investuje,“ řekl Horner. „Rozvijí je a dává jim příležitost prostřednictvím Juniorského týmu Red Bullu a Toro Rosso. Sebastian Vettel byl ukázkovým příkladem, Daniel Ricciardo odvádí vynikající práci… Daniil Kvjat a máme dva talenty v Toro Rosso.“

„Smluvní situace, jakou máme s Danielem, je velmi jasná. Na jak dlouho? To je důvěrné.“ 

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Nová posila Ferrari Jock Clear chválí Vettela

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna