Ricciardo je zatím lepší než Vergne, hodnotí Marko juniory Red Bullu

Helmut Marko považuje oba jezdce Toro Rosso za velmi dobré, ale v prvních čtyřech závodech letošní sezóny měl navrch Daniel Ricciardo.
Ricciardo je zatím lepší než Vergne, hodnotí Marko juniory Red Bullu

Poradce Red Bullu hodnotil jezdce ve světle spekulací o jezdecké sestavě hlavní stáje v příštím roce.

"Mnoho jezdců chce jezdit pro Red Bull a my máme dva velmi dobré juniory," řekl pro APA. "Nebojím se, že bychom nakonec měli něco jiného než dva top jezdce."

K dvojici Toro Rosso, kterou označil za velmi dobré juniory, dodal: "Celkově vzato jsme spokojení s oběma jezdci. Ricciardo je teď lepší. Vergne je moc zbrklý, v kvalifikaci chce od těchto citlivých pneumatik moc."

Podle Marka nemá Red Bull kam pospíchat při rozhodování o jezdeckých sestavách svých týmů, věnovat se jim začne v létě. V hlavním týmu sice došlo v Malajsii k dalšímu napětí mezi Webberem a Vettelem, zásadní problémy ale nenastaly.

"Konstruktivně spolupracují, a to stačí," komentoval. "Dokud to tak bude, nemusíme mít obavy. Nikdy nebyli velkými přáteli, ale mají pracovní vztah, který pořád funguje."

Další článek: Brawn: Bolestivé změny provedené před rokem začínají Mercedesu přinášet ovoce

16:40 | Robert Kubica bude jezdit v prvním tréninku s vozem Alfa Romeo.
27. července | Lewis Hamilton věnuje 20 milionů liber na založení nové charitativní nadace na podporu nedostatečně zastoupených skupin ve Velké Británii
26. července | Pirelli potvrdilo, že po Maďarsku proběhnou na Hungaroringu další testy 18palcových pneumatik. Zúčastní se jich Ferrari, McLaren a Mercedes.
25. července | Jak okomentovali kolizi mezi Hamiltonem a Verstappenem komentátoři napříč světem: odkaz

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 31. července 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00