Ricciardo je zatím lepší než Vergne, hodnotí Marko juniory Red Bullu

Helmut Marko považuje oba jezdce Toro Rosso za velmi dobré, ale v prvních čtyřech závodech letošní sezóny měl navrch Daniel Ricciardo.
Ricciardo je zatím lepší než Vergne, hodnotí Marko juniory Red Bullu

Poradce Red Bullu hodnotil jezdce ve světle spekulací o jezdecké sestavě hlavní stáje v příštím roce.

"Mnoho jezdců chce jezdit pro Red Bull a my máme dva velmi dobré juniory," řekl pro APA. "Nebojím se, že bychom nakonec měli něco jiného než dva top jezdce."

K dvojici Toro Rosso, kterou označil za velmi dobré juniory, dodal: "Celkově vzato jsme spokojení s oběma jezdci. Ricciardo je teď lepší. Vergne je moc zbrklý, v kvalifikaci chce od těchto citlivých pneumatik moc."

Podle Marka nemá Red Bull kam pospíchat při rozhodování o jezdeckých sestavách svých týmů, věnovat se jim začne v létě. V hlavním týmu sice došlo v Malajsii k dalšímu napětí mezi Webberem a Vettelem, zásadní problémy ale nenastaly.

"Konstruktivně spolupracují, a to stačí," komentoval. "Dokud to tak bude, nemusíme mít obavy. Nikdy nebyli velkými přáteli, ale mají pracovní vztah, který pořád funguje."

Další článek: Brawn: Bolestivé změny provedené před rokem začínají Mercedesu přinášet ovoce

28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.