Ricciardo chce do letošní sezóny F1 vstoupit lépe než do té loňské

Velmi vtipné hrdinové, abyste se nepodělali, když chlap řekne, že se bude snažit.

karelse

Filipsv F1  |  18. 03. 2018 19:16

Kun je pablb co ma vzdycky nejvic kecu pred zavodem, hlavne po 3. treninku a pak skutek utek, 6. misto a je rad, ze ho pubertak neutrel jeste vic.

Kun je pablb, ale z chytrých čecháčků se do F1 dostal jen zfetovaný Enge,ale hlavně že je to tu samej mistr....

Potooczech  |  18. 03. 2018 16:43

Tyhle řeči před sezonou, kdy nikdo nezná přesně ani limity vlastního vozu jsou absolutně o ničem. Pamatuju ještě jak před začátkem sezony 2004 se McL a Williams bili v prsa, jak mají super vozy a super pneu a jak konečně ukážou Ferrari záda. A skutek utek.
Podle mne je letos jasný favorit Mercedes. Jejich pohonná jednotka je stále nejlepší ve všech aspektech. Aero paket mají silný a slabší byli jen na okruzích, kde jim dělal problém dlouhý rozvor, těch je ale jen pár. Během sezony se naučili pracovat s novými pneu a pak už bylo jasno, kdo má nejlepší monopost. A celkově předvedli i dobrou spolehlivost. Letos se toho v pravidlech moc neudálo, takže není jediný důvod, proč by Mercedes měl přijít o svůj náskok.
Naopak u Red Bullu očekávám, že se budou prát se spolehlivostí Renaultu jako každou sezonu. Ferrari bude silné jen za vyšších teplot, na okruzích, kde se pojedou nejměkčí směsi pneu a na tam, kde je výhodou kratší rozvor.
Čili můj tip je tak 3-4 vítězství pro Red Bull, přibližně stejně pro Ferrari a zbytek sebere Mercedes, který vyhraje i celou sezonu.

Nechápu jak se mohou kluci z RB těšit na novou sezónu, když tam bude jezdit také Mercedes, Ferrari a předevšim jejich přemožitel a referenční bod G mekleren s ještě lepšim šasim než má RB, ještě lepšim pilotem než byl Chuck Norris, panem Álou.
To sou tak blbý? Ca?
Alík si je bude dávat jednoho po druhém, bude si je mazat na chleba jak piškot paštiku, hehe.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

No jsem zvědavej na spolehlivost Renaultu. Spolehlivost obecně bude v této sezóně klíčová. Nenechal se náhodou rencek v testech slyšet že do Austrálie přiveze starší specifikaci?

Riccimu, aby nezklapnul jeho kobylí úsměv, tak by si co nejrychleji měl hledat jinou stáj,.

kokot džambo

Ferda.  |  18. 03. 2018 14:32

Do horší stáje nepůjde určitě.

KillaGorilla  |  18. 03. 2018 14:42

do lepší asi taky ne

Ferda.  |  18. 03. 2018 14:44

Pokud by se mu podařil přestup do Mercedesu, tak ano.

Jenom, že si Emil kolem sebe buduje a šije Red Bull přímo na míru tak, aby se dalo bojovat o Titul,..už teď je Ricci u RB jen páté kolo u vozu,.

kokot džambo

Ferda.  |  18. 03. 2018 14:46

O to větší důvod proč z RB pláchnout.