Ricciardo byl nejrychlejší v prostřední části kvalifikace

Ve třetí a čtvrté řadě budou na roštu nedělní Velké ceny Ruska formule 1 piloti Renaultu Daniel Ricciardo a Esteban Ocon
Ricciardo byl nejrychlejší v prostřední části kvalifikace

Pátý Ricciardo je s výsledkem kvalifikace spokojen. Q2 dokonce vyhrál, když na měkké sadě zajel o 187 tisícin rychlejší čas než druhý Valtteri Bottas na střední směsi.

„Celkově jsem s pátou pozicí pro neděli spokojen. Věděl jsem, že jsme nebyli v boji o pole position, po kole v Q2 jsem ale cítil, že třetí nebo čtvrté místo bude na dosah,“ řekl Ricciardo.

„To kolo v Q2 bylo perfektní, takže jsem věděl, že bude těžké ho zlepšit. V Q3 jsem se trochu více trápil a zřejmě jsem mohl zlepšit svůj čas, jsem ale spokojen s tím, kde jsem skončil. Na této trati jsem nikdy nebyl silný, takže je pozitivní, že jsem po celý víkend rychlý.“

Esteban Ocon zajel v kvalifikaci sedmý nejrychlejší čas se ztrátou 1,320 sekundy na vítěze Lewise Hamiltona.

„Tento víkend jsme ukázali dobrou rychlost. Já jsem spokojen s výsledkem a s vozem, který byl dobrý ve všech třech částech kvalifikace. Budeme v souboji, takže to bude zajímavé,“ řekl Ocon.

Další článek: Pérez vyrovnal v Rusku letošní kvalifikační maximum

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.