Ricciarda čeká další penalizace

Z Ricciardova vozu se v pátek zakouřilo. Byl to sice motor pro tréninky, ale ani tak to nebyla pro Australana a Red Bull dobrá zpráva.
Ricciarda čeká další penalizace

Daniela Ricciarda čeká co nevidět další penalizace za nasazení již šestého motoru. „Myslím, že budeme muset nasadit další motor, zejména u Ricciarda,“ řekl Christian Horner pro Autosport. „Motor pět je vše, co má pro pátek, sobotu a neděli, takže je nevyhnutelné, že v příštích několika závodech budeme muset nasadit další jednotku.“

Renault měl v úvodu sezóny problémy se spolehlivostí. Později se to zlepšilo. „Motor, který vybouchl v pátek, byla stejná specifikace jako v Bahrajnu, ale protože tam byl nový píst, zdá se, že se chová trochu spolehlivěji. Doufejme, že to bude ve druhé polovině sezóny pokračovat.“

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Vettel a titul? Musíme udělat z nemožného možné, říká

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.