Renault ve Španělsku v testech vyzkouší novou pohonnou jednotku

Renault chce během testů ve Španělsku otestovat novou pohonnou jednotku.
Renault ve Španělsku v testech vyzkouší novou pohonnou jednotku

Renault nenechává nic náhodě. Během testů po GP Španělska (úterý, středa) chce otestovat vylepšenou pohonnou jednotku, která má podle odhadů přinést velký pokrok. Red Bull by s ní mohl pravidelně bojovat s Ferrari. Oficiální premiéry by se ale měla pohonná jednotka dočkat až v Kanadě.

Renault chystá také vylepšení vlastního vozu  a to pro GP Španělska i pro testy. V nich nastoupí Magnussen a Ocon. Tým současně popřel, že by zvažoval změnu jezdecké sestavy.

„Pro závod máme aktualizované zadní křídlo a nějaké aktualizace předního křídla,“ uvedl Nick Chester pro Motorsport.com. 

„Pro test máme plno věcí k otestování: nové zavěšení, další vylepšení aerodynamiky v různých oblastech vozu, chlazení i B verzi pohonné jednotky.“

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: O víkendu začíná šampionát DTM, sledovat ho můžete živě

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.