Renault ještě nasadí jedno vylepšení pohonné jednotky

Christian Horner prozradil, že Renault pracuje ještě na jednom vylepšení pro letošní sezónu.
Renault ještě nasadí jedno vylepšení pohonné jednotky

V příštím roce dojde ke zrušení žetonového systému, ale pro Renault byl tento systém s trochou nadsázky zrušen již letos. Francouzi totiž mají stále ještě 21 žetonů.

Renault využil pro velký upgrade jen tři žetony!

Renault využil pro velký upgrade jen tři žetony!

Po nasazení posledního vylepšení v Monaku Renault říkal, že další větší upgrade už letos nenasadí a spíše se bude věnovat přípravě na příští rok. Nakonec to ale bude asi jinak. Christian Horner prozradil, že Renault ještě jedno vylepšení dodá.

„Myslím, že to bude pravděpodobně okolo Japonska,“ řekl Horner. „Museli byste mluvit s Renaultem, ale tohle nám naznačili.“

„Myslím, že nyní našli cestu rozvoje a dosahují dobrého pokroku. Objevili směr a doufejme, že bychom mohli začít vídat významný pokrok.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Video: Mini Ricciardo vám ukáže Red Bull na autodráze

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?