Red Bull vyřešil problémy z Jerezu, ale v Bahrajnu se objevily jiné

Sebastian Vettel přiznal, že se Red Bull nenachází v dobré situaci, protože na svém voze objevuje nové a nové technické problémy.
Red Bull vyřešil problémy z Jerezu, ale v Bahrajnu se objevily jiné

Bahrajn měl být místem, kde Red Bull začne dohánět čas ztracený v Jerezu, kde za čtyři dny odjel jen 21 kol. Ale první den na Sakhiru rakouské stáji znovu nevyšel, technika jí dovolila jen 14 kol.

"Není snadné najít rychlé řešení," pozvzdechl si Vettel. "Ale myslím, že těm problémům rozumíme. Není snadné najít řešení problémů, které jsme objevili. Myslím, že jsme vyřešili problémy z Jerezu, kde jsme měli potíže s teplotami. V dnešních pár kolech se zdálo, že jsou vyřešené. Ale často vyřešíte jeden problém a objeví se jiný."

Podle německého závodníka jsou problémy na obou stranách, tedy týmu i dodavatele motorů.

"Myslím, že Red Bull Racing má co dělat na své straně se spolehlivostí, obecně s teplotami ve voze, a také jsou tu věci na straně Renaultu. Ale nebylo by férové to rozdělovat, jsme tým a v uplynulých letech jsme spolu byli velmi úspěšní. Není to začátek, ve který jsme doufali, ale pořád máme čas a chytré lidi, kteří ty problémy snad vyřeší."

Vzhledem k omezenému jezdění Red Bull zatím ani netuší, jak by na tom mohl být výkonnostně.

Další článek: Hamilton: Také máme technické problémy, ale asi menší než ostatní