Red Bull suspendoval zaměstnankyni, která obvinila Hornera | Foto: Getty Images / Clive Rose

Foto: Getty Images / Clive Rose

Red Bull suspendoval zaměstnankyni, která obvinila Hornera

Podle Autosportu, ale i dalších britských médií, Red Bull suspendoval zaměstnankyni, která si stěžovala na chování šéfa týmu Christiana Hornera.

Již více než měsíc uplynul od chvíle, kdy se na veřejnost dostaly informace o tom, že mateřská firma stáje Red Bull zahájila vyšetřování šéfa týmu F1 Christiana Hornera kvůli jeho údajně nevhodnému chování vůči zaměstnankyni.

V minulém týdnu Red Bull uvedl, že interní vyšetřování neprokázalo žádná provinění, kterých se měl Horner podle stížnosti zaměstnankyně dopustit. Britský manažer tak i nadále zůstal ve funkci šéfa stáje Red Bull Racing.

Kauza tím však neutichla, jelikož se následně na povrch dostala část údajných důkazů o Hornerově jednání a vedle toho otec úřadujícího mistra světa Maxe Verstappena Jos nepřímo vyzval šéfa týmu Red Bull k rezignaci.

Dnes pak Autosport informoval o tom, že se Red Bull rozhodl suspendovat zaměstnankyni, která měla být v centru Hornerovy kauzy. Žena podle britského webu pracovala na základně Red Bullu v Milton Keynes až do začátku tohoto týdne.

Doporučujeme

Články odjinud