Red Bull slibuje ještě lepší zbarvení svého vozu

Jedním z velkých překvapení testů v Jerezu je maskovací zbarvení Red Bullu, které je inspirováno jednou z loňských helem Sebastiana Vettela. Rudí býci tím vzbudili velký ohlas a slibují další změnu, která ale rozhodně nebude návratem k tradičnímu zbarvení.
Red Bull slibuje ještě lepší zbarvení svého vozu

Maskovací zbarvení Red Bullu je inspirováno helmou Sebastiana Vettela z Velké ceny Itálie 2014. Christian Horner ale v rozhovoru pro Autosport slibuje, že se zbarvení změní a bude ještě lepší.

„Nebudou (fanoušci) zklamání, protože zbarvení bude ještě silnější. Myslím, že je skvělé dělat něco jinak a tohle bylo velmi dobře přijato.“

Horner ale neupřesnil, kdy se nového zbarvení dočkáme. „Zbarvení je jiné každý rok, i když si toho nemusíte všimnout, každým rokem se změnilo. Počkejte si a uvidíte…“

Klepněte pro větší obrázek
Credit: Red Bull Media House

Na trati se ale Red Bullu zatím moc nedaří. Daniil Kvjat dnes zavadil předním křídlem o bariéru a zničil ho. Nové křídlo Red Bull v Jerezu nemá, takže Kvjat jezdí po okruhu bez něj a je opět vděčným cílem fotografů. Nové křídlo má dorazit zítra ráno.

Další článek: Používáme zcela nové technologie, říká McLaren

17:09 | Hamilton dokončil testy 18palcových pneumatik. Odjel 130 kol. Zítra testy v Imole pokračují.
11:15 | Dnes a zítra pokračují testy 18palcových pneumatik. V Imole jezdí Mercedes. Za volantem je dnes Hamilton.
18. dubna | Incident mezi Bottasem a Russellem bez trestu. Podle nich Bottas držel linii, nechal místo na úrovni šířky vozu. Jednalo se s ohledem na podmínky o závodní incident.
18. dubna | Před sportovní komisaře jdou i Stroll a Gasly za incident ve 2. zatáčce 11. kola.

GP Emilia Romagna 2021

Pátek 16. dubna 2021
1. trénink Bottas (1:16.564)
2. trénink Bottas (1:15:551)
Sobota 17. dubna 2021
3. trénink Verstappen (1:14.958)
Kvalifikace Hamilton (1:14.411)
Neděle 18. dubna 2021
Závod Verstappen