Red Bull si na upgrade motoru počká

Renault sice pracuje na upgrade své pohonné jednotky, ale jeho zákazníci budou muset být ještě hodně trpěliví.
Red Bull si na upgrade motoru počká

„Nemyslím si, že je něco naplánováno dříve než v Soči,“ řekl Christian Horner. Právě tam by měl Renault využít své žetony a nasadit upravený motor. „Takže motory, které dnes máme, jsou ty, s nimiž budeme muset zatím žit.“

Ricciardovi v tréninku vybouchl motor. Nebyl to ale ten závodní. Týmy běžně nasazují do pátečních tréninků starší motory a v noci na sobotu je vymění za novější. V případě Ricciarda se jednalo o motor číslo čtyři, nyní tedy bude využívat motor číslo pět, který měl premiéru v Rakousku. Tam také Ricciardo dostal penalizaci.

„Teprve čas ukáže, zda se můžeme dostat až do Soči, aniž bychom obdrželi další trest před nasazením modernizované pohonné jednotky,“ dodává Horner.

Foto: Getty Images / Clive Mason

 

Další článek: Fotogalerie: Pátek na horkém Hungaroringu

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.