Red Bull se ukázal v Mexiku. Bude to tam těžké, říká Sainz

Red Bull se o víkendu představil v Mexico City. Na okruhu se ještě pracuje, takže 70 tisíc lidí přihlíželo show s dvojicí vozů RB7 na Zócalu, což je hlavní náměstí v městě.

Do vozů RB7 se posadili Daniel Ricciardo a Carlos Sainz. „Je to velmi zvláštní okruh pro všechny – týmy i jezdce, protože tu bude spousta výzev a je tu velká nadmořská výška (2 300 metrů nad mořem),“ řekl Sainz. „Motor F1 ztrácí s rostoucí nadmořskou výškou výkon, je těžké najít dobré nastavení a lidské tělo také trpí.“

Red Bull není jediný, kdo ukázal F1 obyvatelům Ciudad de México předtím, než se zde v listopadu pojede závod – 2. srpna zavítá na Paseo de la Reforma (nejdůležitější třída v městě) Ferrari.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Foto: Red Bull Media House

Další článek: Foto: Festival rychlosti v Goodwoodu

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.