Red Bull Räikkönena nenahání, říká majitel Lotusu

Gérard Lopez odmítá, že by Red Bull měl v úmyslu přeplatit Kimiho Räikkönena, aby se příští rok stal týmovým kolegou Sebastiana Vettela.
Red Bull Räikkönena nenahání, říká majitel Lotusu

Räikkönen nedávno prohlásil, že má pro příští sezónu asi dvě možnosti, což bylo bráno jako nabídky dvou týmů. Později ale vysvětlil, že tím myslel pokračovat v závodění nebo přestat.

Přesto se hodně spekuluje o jeho možném přestupu do Red Bullu Racing. "Je třeba přestat říkat, že Red Bull tlačí, aby si zaplatil Kimiho služby, není to pravda," namítl Lopez pro F1i. "Mezi námi a Kimim je vše v naprostém pořádku."

Finský závodník dříve uvedl, že o budoucnosti bude uvažovat až později. Rozhodnout se má pole toho, kde se bude cítit nejlépe.

Další článek: Thajci nesmí závodit v Bangkoku, formuli 1 teď vidí v Phuketu

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.