Red Bull poprvé jezdil, ale o dohánění zatím hovořit nemůže

Až na pošesté se Red Bullu podařil obvyklý testovací den. Ve čtvrtek odjel 59 kol, což stačilo na první seznámení s vozem.
Red Bull poprvé jezdil, ale o dohánění zatím hovořit nemůže

Doposud trávil RB10 většinu času v garáži, ale dnes nastal zlom. "Nevím, co dělají ostatní lidi, ale my jsme dnes odjeli víc kol než doteď za celý rok, což je krok vpřed," řekl Sebastian Vettel.

"Učíme se každým kolem, proto se snažíme jezdit co nejvíce, i když kvalita kol není vždy nejlepší. Ale pro nás je nejdůležitější prostě jezdit. Dnes jsme odjeli víc kol, což je povzbuzující."

"Je dobré zkontrolovat auto a spolehlivost, ale ještě musíme udělat hodně věcí. Ale bylo dobré si udělat první dojem. Auto se chová dobře, ale snad bude mnohem lepší, až všechno do sebe zapadne."

"Problémy známe, snažíme se je všechny pochopit a odstranit je. Tak prosté to je. Těžko předpovídat, jak to půjde zítra a příští týden, takže prostě musíme postupovat krok za krokem."

I proto zatím Red Bull nemůže říkat, že je z nejhoršího venku. "Těžko říct, těžko můžeme mluvit o tom, že doháníme ztrátu," potvrdil německý pilot.

Diskuze (26) Další článek: Problémů je hodně, ale jsou malé, říká Alonso