Red Bull o pokračování spolupráce s Renaultem zatím nerozhodl

I když má francouzské agregáty ve startovní listině.
Z provizorní startovní listiny šampionátu 2010 vyplývá, že by vozy týmu Red Bull Racing měly i nadále pohánět motory Renault. V Milton Keynes ale definitivní rozhodnutí ještě nepadlo.

"Je to jen formalita, protože jsme do seznamu museli uvést nějakého dodavatele motorů," řekl šéf týmu Christian Horner pro GPUpdate. "Zatím nebylo nic rozhodnuto."

"FIA chce po všech, aby uvedli motor. V tuto chvíli stále jezdíme s motory Renault, ale to neznamená, že s nimi budeme jezdit také v roce 2010. Rozhodnutí jsme zatím neučinili."

Red Bull Racing používá motory Renault od roku 2007 a měl v plánu s nimi pokračovat i v příštím roce, ale nejistoty ohledně účasti francouzské automobilky ve formuli 1 rozhodovací proces pozdržely.
Další článek: Tým Renault uskutečnil změny ve svém vedení

20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.
15. září | Šéf Astonu Martin Otmar Szafnauer odmítl spekulace o neshodách a třenicích se Sebastianem Vettelem jako 100 % nesmysl. Vettel má být brzy potvrzen také pro příští rok.
15. září | Dokument o Schumacherovi je už na Netflixu. Celkem ve 190 zemích a 30 jazycích a to včetně češtiny.