Red Bull nástupce Webbera ve Spa neoznámí

Rozhodování Red Bullu Racing o jezdecké sestavě pro příští sezónu zřejmě ještě není uzavřené, protože tým žádné jméno tento víkend neoznámí.
Red Bull nástupce Webbera ve Spa neoznámí

Poté, co Räikkönenův manažer Steve Robertson ohlásil neúspěšný konec jednání s Red Bullem, se mělo za to, že Webberovu sedačku získá v roce 2014 Daniel Ricciardo, který byl oficiálně jediným dalším kandidátem.

Proto se také očekávalo, že tuto skutečnost Red Bull oznámí už tento víkend v Belgii, ale to se nestane. "Vyjádříme se, až nastane správná chvíle, a to určitě nebude ve Spa," uvedl poradce Red Bullu Helmut Marko pro SID.

Marko také odmítl potvrdit či vyvrátit, že by už bylo rozhodnuto o Ricciardovi. "Musíme udělat to, co bude nejlepší pro tým. A to ze střednědobého hlediska," dodal.

Další článek: Příští rok stejně zůstanou rozhodující finance, upozorňuje Caterham

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.