Red Bull má prý zájem o Hülkenberga

Oblékne Nico Hülkenberg od příštího roku závodní overal Red Bullu?
Red Bull má prý zájem o Hülkenberga

Red Bull není spokojený s formou Pierra Gaslyho. Od Baku sice přišlo určité zlepšení, ale podle italské mutace Motorsport.com se Horner a Marko obávají, že Gasly nebude dosahovat stabilních výsledků. 

Max Verstappen má aktuálně 78 bodů, Gasly 32 bodů, což je méně než polovina.

Vettel zvažuje, že na konci sezóny skončí, píše uznávaný novinář

Vettel zvažuje, že na konci sezóny skončí, píše uznávaný novinář

Red Bull byl v posledních letech zvyklý si vychovávat vlastní jezdce. Aktuálně je ale ve složité situaci. Albon může být dobrým jezdcem, ale potřebuje čas. Kvjata už Red Bull zkoušel a je spíše nepravděpodobné, že by ho angažoval znovu. Dan Ticktum je podle Marka velkým talentem, ale nemá superlicenci a příští rok ho zřejmě uvidíme teprve v Toro Rosso.

Podle spekulací by tak Red Bull mohl po hodně dlouhé době sáhnout po jezdci z jiného týmu a tím jezdcem má být Nico Hülkenberg. Jednání se prý rozběhla v Monaku a jde o smlouvu od roku 2020.

Je možné, že si to Red Bull ještě rozmyslí a ponechá si Gaslyho. Vítězem je ale už nyní (pokud jsou spekulace pravdivé) Hülkenberg, který si může u Renaultu vyjednat lepší podmínky, nebo přejít k Red Bullu a ukončit rekordní čekání na první pódium ve F1.

Pokud by Red Bull přetáhl Hülkenberga, byla by to navíc skvělá pomsta Renaultu za to, že si přetáhl Ricciarda.

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Neuvážené, ale pochopitelné, říká Brawn o Leclercově manévru v Monaku

12:50 | Pierre Gasly potvrzen v týmu AlphaTauri pro rok 2021.
9:35 | Mercedes a Aston Martin budou více spolupracovat, což se určitě promítne i ve F1. Mercedes navýší podíl v Astonu na 20 %. Ten získá přístup k technologiím elektrických pohonů.
18:46 | Kvůli dvoudennímu víkendu v Imole se musela měnit pravidla a další věci. Méně bude i pneumatik. Místo 13 sad jen 10: dvě sady tvrdých, dvě střední a šest měkkých. Tři sady musí být po tréninku vráceny.
18:15 | Roman Staněk byl odpoledne v Jerezu nejrychlejší v testech... formule 3 měla v datech chybu. Opravujeme to...

GP Emilia Romagna

Sobota 31. října 2020
Trénink 10.00–11.30
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 1. listopadu 2020
Závod 13.10