Red Bull by nemusel stihnout první testy

Christian Horner připustil, že by Red Bull nemusel stihnout první předsezónní testy.
Red Bull by nemusel stihnout první testy

Podle Red Bullu se o pohonných jednotkách musí rozhodnout co nejdříve – mluví se o termínu v polovině listopadu. Už nyní je přitom situace kritická. „V tuto chvíli jsme na hraně účasti v prvním testu,“ připouští Horner. Příští rok budou přitom jen dva čtyřdenní testy, takže neúčast na jednom bude o to nepříjemnější.

Aktuální spekulace říkají, že by Red Bull mohl nakonec jezdit s motory Renault, které by ale neměly název nebo byly pojmenovány nějak jinak. Stále zde ale existuje i šance na dohodu s Hondou, i když spíše malá.

„Honda má velký zájem, bohužel mají smluvní status, který je mezi nimi a McLarenem. S námi to nemá nic společného. Je to na nich, aby se mezi sebou dohodli, co chtějí dělat. Nemluvíl jsem s nikým z McLarenu kromě Rona Dennise. To je ten, který tam o tom rozhoduje, a jeho názory jsou zcela jasné.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Mexiko Ferrari nevyšlo, Vettel přesto nejspolehlivějším jezdcem

18:00 | Podle Mercedesu bylo Hamiltonovo kontroverzní výjezdové kolo rychlejší než to předchozí.
17:56 | Velká nehoda ve čtyřiadvacetihodinovce ve Spa, která připomenula události ne až tak dávné. Dva jezdci jsou v nemocnici, ale mimo ohrožení života. odkaz
14:05 | Steiner byl příliš velký pesimista. Tým stále pracuje na tom, aby Schumacher mohl do kvalifikace nastoupit. Šasi je ok, mění se převodovka. Tak jako tak ale odstartuje poslední (penalizace za převodovku).
13:56 | Alfa Romeo dostala za nebezpečné vypuštění Giovinazziho do jízdy Strollovi pokutu 5000 euro.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink Verstappen (1:17.555)
2. trénink Bottas (1:17.012)
Sobota 31. července 2021
3. trénink Hamilton (1:16.826)
Kvalifikace Hamilton (1:15.419)
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00