Red Bull bude Webberova nástupce vybírat jen ze tří jezdců

Ačkoliv by pro Red Bull Racing ráda jezdila většina pilotů, šéf týmu Christian Horner je zklamal, seznam kandidátů na volnou sedačku ihned zredukoval na tři jména.
Red Bull bude Webberova nástupce vybírat jen ze tří jezdců

Že by kokpitem u top týmu nepohrdli, naznačili v souvislosti s Webberovým odchodem například jezdci Force Indie Paul di Resta a Adrian Sutil. Red Bull jim ale moc šancí nedává.

"Chceme co možná nejrychlejší sestavu a Kimi samozřejmě je atraktivní možností," řekl Horner pro Sky Sports. "Naši mladíci (Ricciardo a Vergne) jsou také atraktivní. Chceme si dát na čas a vyhodnotit dostupné možnosti, ale ve skutečnosti je to asi mezi těmito třemi."

Na konkrétní otázku týkající se Paula di Resty, Horner odpověděl: "Samozřejmě je třeba se podívat na všechny, kdo jsou k dispozici. Nejsem si jistý, jaká je Paulova situace, ale jak říkám, my se primárně zaměříme na ty tři kluky."

Další článek: GP Velké Británie 2013 - pátek

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.