Red Bull bude mít nového sponzora

Infiniti Red Bull Racing představil nového sponzora. Od příštího roku se na voze RB11 objeví logo EXNESS.
Red Bull bude mít nového sponzora

EXNESS působí na globálních finančních trzích. Nabízí služby, které zahrnují obchodování na forexovém trhu a obchodování s komoditami. Firma působí také v Rusku, z čehož by se dalo dovodit, že její vstup může souviset s angažováním Daniila Kvjata, ale vzhledem k tomu, že jeho příchod byl nečekaný a neuplynulo od něj dost času, je to spíše náhoda.

„Jsme velmi hrdí, že se staneme partnerem týmu Infiniti Red Bull Racing,“ říká ředitel společnosti EXNESS Petr Valov. „Red Bull a formule 1 jsou dvě z nejsilnějších a nejzajímavějších značek na světě a naše filozofie je velmi podobná té u Red Bull Racing. Oba jsme mladými a velmi ambiciózními týmy, sdílíme stejné hodnoty řízení a svobody,“ dodává Valov. 

Další článek: Marchionne chce Ferrari nakopat do zadku

10:49 | Ron Dennis založil iniciativu odkaz která bude dodávat britským zdravotníkům kvalitní jídlo. Sám do ní vložil 1 milion liber.
4. dubna | Od 16:00 můžete na Youtube a FB formule 1 sledovat GP Monaka 1996.
2. dubna | Charles Leclerc, Alex Albon, George Russell, Lando Norris a Nicholas Latifi potvrdili, že se zúčastní o víkendu virtuální Velké ceny Vietnamu. Podrobnosti sledujte během víkendu na webu...
1. dubna | O případném odkladu Grand Prix Velké Británie se rozhodne do konce dubna...