Red Bull bude letos znovu velmi silný, předpovídá Rosberg

Po dvou vítězných letech nelze očekávat, že by Red Bull Racing začal ztrácet. Myslí si to Nico Rosberg, který samozřejmě doufá, že Mercedes bude obhájcům titulu blíže než loni.
Red Bull bude letos znovu velmi silný, předpovídá Rosberg

Red Bull vyhrál dva šampionáty v řadě, přičemž v tom loňském doslova dominoval. "Ať už jsou pravidla jakákoliv, Rub Bull bude silný," odhadl Rosberg před letošní sezónou v rozhovoru pro Auto Motor und Sport. "Mají zkušenosti, zázemí a vše potřebné na to, aby byli nejlepší."

Ambicí Mercedesu je Red Bullu konkurovat, i když v Brackley si zatím netroufají tvrdit, že už letos budou bojovat o tituly. Rosberg věří, že se to dříve či později podaří, a to díky vedení Rosse Brawna.

"Máme nové špičkové lidi Boba Bella, Geoffa Willise a Alda Costu," připomněl. "Také hodně věřím Rossovi. Je cítit, jaké má ambice. Ví, co tým potřebuje, aby se stal nejlepším. Měli jsme mnoho schopných lidí už předtím, ale nebyla mezi nimi dobrá spolupráce. Dochází k ní teď."

Další článek: Ferrari ukázalo Alonsa a Massu v letošních kombinézách

14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.
10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
28. listopadu | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10