Razia potvrdil, že získal závodní sedačku u Marussie

Luiz Razia nepočkal na oficiální prohlášení týmu a s předstihem oznámil, že letos bude ve formuli 1 závodit pro Marussii.
Razia potvrdil, že získal závodní sedačku u Marussie

Ruský tým odmítl potvrdit, kdo se stane nástupcem Tima Glocka, ale Razia se na svých oficiálních stránkách odkázal na zprávu v brazilském Globo Esporte, ve které otevřeně říká, že jím bude on.

"Trvalo to dlouho a bylo to stresující," řekl o jednání. "Do poslední chvíle jsme neměli prakticky nic. Podařilo se nám to uzavřít na poslední chvíli."

Třiadvacetiletý Razia se tak stane týmovým kolegou Maxe Chiltona a Marussia nastoupí do letošní sezóny se dvěma nováčky. "Je to pro mě splněný sen," dodal mladý Brazilec.

Marussia by měla svoji jezdeckou sestavu oficiálně potvrdit během představení nového vozu 5. února.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Marussia ukáže letošní monopost na začátku prvních testů

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
28. května | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.