Ralfu Schumacherovi se nelíbí Steinerova slova o jeho synovci

Podle Ralfa Schumachera si jeho synovec nemůže dovolit bourat a dělat další chyby, ale máslo na hlavě podle něj má i tým.
Foto: Getty Images / Mark Thompson
Ralfu Schumacherovi se nelíbí Steinerova slova o jeho synovci  | Foto: Getty Images / Mark Thompson

„Není moc uspokojivé mít zase velkou nehodu. Musíme se podívat, jak budeme pokračovat dál,“ řekl Steiner poté, co Schumacher letos už podruhé boural a rozpůlil svůj haas. Syn sedminásobného mistra světa navíc zatím nebodoval. 

„Takové výroky jsou pro Guenthera Steinera typické,“ řekl Ralf Schumacher pro Sky Sport Germany. „Nechávají příliš mnoho prostoru pro interpretaci. Tým se také dopustil mnoha chyb.“

„Nyní se musí spojit dvě věci. Na jedné straně si Mick musí dát pozor, aby neudělal žádnou jezdeckou chybu. Ale Haas se také musí posunout dál, protože Magnussen se teď také začíná trápit.“

Haas se vloni trápil, vůz nevyvíjel. Letos začal dobře, Magnussen získal už 15 bodů. Jenomže novinky na vůz nenasazuje, takže je otázka, jak to bude dál.

„Je důležité, aby se nyní vše spojilo, aby nedošlo k žádné technické poruše, aby Mick mohl odjet& tréninky a nedělal chyby. Pokud budou obě strany lépe spolupracovat, nevidím v tom žádný problém.“

Další článek: Lewis nerad končí za týmovým kolegou, říká Rosberg. Podle něj ho už jen to motivuje

18:42 | Zraněného Ralpha Boschunga nahradí v týmu Campos ve F2 tento víkend 31letý bývalý pilot F1 Roberto Merhi. V sérii jel naposledy v roce 2018.
18:36 | Vips podle Red Bullu stále zůstává mezi juniorskými jezdci týmu. Ukončení spolupráce se týkalo jen jeho role rezervního a testovacího jezdce.
10:51 | Leclerc a Binotto byli včera večer spatřeni při odchodu z restaurace v Monaku. Že by šéf přijel uklidnit Leclerca domů po dalším "selhání" týmu?
5. července | F1 chystá putovní výstavu. Podrobnosti chce uveřejnit na podzim.

GP Rakouska 2022

Pátek 8. července 2022
1. trénink 13.30–14.30
Kvalifikace 17.00–18.00
Sobota 9. července 2022
2. trénink 12.30–13.30
Sprint 16.30
Neděle 10. července 2022
Závod 15.00