Räikkönen zatím neví, kdo mu bude závodním inženýrem u Ferrari

Kimi Räikkönen nepopřel ani nepotvrdil zprávy, podle kterých ho jeho současný závodní inženýr Mark Slade nebude následovat z Lotusu do Ferrari.
Räikkönen zatím neví, kdo mu bude závodním inženýrem u Ferrari

Se Sladem se Fin znal už z působení u McLarenu. "Rád s ním pracuji a mám s ním dobré výsledky," řekl pilot Lotusu. "Pro mě bylo důležité ho mít tady, když jsem sem přišel, protože u týmu byl, znal ho a já znal jeho."

"Usnadnilo mi to život, abych do týmu lépe zapadl, proto jsem chtěl, aby tu se mnou pracoval. Byly to dva dobré roky a uvidíme, co se bude dít příští rok."

Podle italských médií totiž Ferrari Slada nechce a raději by Räikkönenovi přidělilo někoho z vlastních řad. "Lidi u Ferrari znám a měl jsem tam dobré výsledky," naznačil finský jezdec, že by s tím větší problém neměl.

Když Räikkönen přišel k Ferrari poprvé, zdědil závodního inženýra po Michaelu Schumacherovi - Chrise Dyera. O dva roky později ho nahradil Andrea Stella, ten ale teď dělá závodního inženýra Fernandu Alonsovi a nepředpokládá se, že se to změní.

O závodním inženýrovi Felipeho Massy Robu Smedleym se spekuluje, že přestoupí k Williamsu.

Další článek: Williams dostal za Maldonadovo uvolněné kolo velkou pokutu

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.