Räikkönen porazil Häkkinena v Arctic Lapland Rally

Finští mistři světa mimo závodní okruhy.
Začátek sezóny je ještě daleko, a tak se Kimi Räikkönen rozhodl zúčastnit se letošní Arctic Lapland Rally, aby se trochu rozptýlil. Mistr světa z roku 2007 se na domácí půdě utkal kromě jiných se svým krajanem a dvojnásobným mistrem světa Mikou Häkkinenem, kterého porazil.

Räikkönen závodil s Fiatem Abarth Grande Punto S2000, ve voze s ním seděl Kaj Lindström, který býval spolujezdcem Tommiho Mäkkinena. Häkkinen se této rally účastnil již počtvrté, tentokrát se posadil za volant Mitsubishi Lancer Evo 9, společnost mu dělal Ilkka Kivimäki.

Ve Finsku se závodilo od pátku do soboty 24. ledna a v konečném pořadí skončil Räikkönen na 13. místě, Häkkinen na 19. Pilot Ferrari ztrácel na vítěze 6 minut a 34 sekund, bývalý mistr s McLarenem 13 minut a 44 sekund. Vítězství slavila dvojice Juha Salo - Mika Stenberg.
Další článek: Továrna týmu ING Renault v Enstone

28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.