Räikkönen o své budoucnosti dnes nepromluví, je nemocný

Tým Lotus omluvil Kimiho Räikkönena ze všech čtvrtečních vystoupení před médii, a to z důvodu nemoci. Přitom po Finovi je teď největší poptávka.
Räikkönen o své budoucnosti dnes nepromluví, je nemocný

Poslední dny jsou nabité zprávami o možné i nemožné budoucnosti Räikkönena ve formuli 1 a čtvrtek ve Spa měl nabídnout příležitost získat jezdcův názor nejen na údajný konec jednání s Red Bullem.

Lotus ale řekl, že je Räikkönen nemocný a bez dalšího upřesnění setkání s  tiskem odvolal. Média tak budou muset Fina nahánět po paddocku v pátek.

Mezitím se množí spekulace o jeho budoucnosti, podle některých bulvárních listů z Finska a Německa Räikkönen svým přátelům už řekl, že bude příští rok jezdit pro Ferrari. Nutno brát s rezervou...

Další článek: Kovalainen si znovu zajezdí v Belgii a Itálii

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.