Räikkönen navštívil Maranello a dostal nového závodního inženýra

Kimi Räikkönen poprvé zavítal do továrny Ferrari ve své staronové roli pilota Scuderie. Proběhly první pracovní schůzky a padlo rozhodnutí o závodním inženýrovi.
Räikkönen navštívil Maranello a dostal nového závodního inženýra

Finský pilot vynechal poslední dva závody sezóny a nechal si operovat záda, teď se poprvé znovu ukázal veřejně, a to hned v továrně Ferrari.

Na prvních pracovních schůzkách ho tým seznámil s vývojem vozu 2014 a došlo na setkání s lidmi, se kterými bude v příští sezóně pracovat. Mnoho z nich jich zná ze svého předchozího působení u Ferrari v letech 2007 až 2009.

Hlavní zprávou pro Räikkönena je, že mu závodním inženýrem bude Antonio Spagnolo. U Lotusu to byl doposud Mark Slade, dříve u Ferrari Andrea Stella, ale ten teď pracuje pro Alonsa.

Další článek: Vergne našel v nepostupu do Red Bullu Racing novou motivaci

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.