Räikkönen na Instagramu vytrolil Hamiltona i celou dnešní F1

Kimi Räikkönen si na Instagramu udělal legraci z Lewise Hamiltona.
Foto: Getty Images
Räikkönen na Instagramu vytrolil Hamiltona i celou dnešní F1 | Foto: Getty Images

Když na konci roku 2017 vstoupil Iceman na Instagram, bylo to vskutku jako kdyby zamrzlo peklo. Pokud si někdo myslel, že účet postupně uvadne, mýlil se. Räikkönen přidává jeden příspěvek za druhých (celkem jich je už 281) a velmi aktivně používá také příběhy (Stories).

Räikkönenův závod nebyl hladký. Fin přesto získal v Mugellu první letošní body

Räikkönenův závod nebyl hladký. Fin přesto získal v Mugellu první letošní body

V Mugellu získal Räikkönen první letošní body, což ho možná motivovalo k menšímu vtípku. Na Instagramu sdílel fotografii Jamese Hunta v jeho typické póze – bez trička a s cigaretou. Vedle něj je fotografie šestinásobného mistra světa Lewise Hamiltona v oblečení „a la módní přehlídla“ a na své oblíbené koloběžce.

Na obrázku je uvedeno, že jde o „vývoj jezdce F1 v průběhu času“. Následně ale uveřejnil trochu více optimistický příspěvek, na kterém je během jedné z „oslav“ s poznámkou, že není všem dnům konec.

Räikkönen otevřeně o pití, kouření, rodině a knihách

Räikkönen otevřeně o pití, kouření, rodině a knihách

Räikkönen byl znám svým způsobem života, za který by se nemusel stydět ani zmíněný Hunt. Před časem ale přiznal, že co má rodinu, je už v tomto výrazně umírněnější.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Další článek: Podle Verstappena je letošní sezóna ztracená. A ta příští vlastně taky

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.