Räikkönen jedná s Citroënem o startu v rallye

Dohoda Schumacher - Mercedes málo pravděpodobná.

Kimi Räikkkönen pracuje na uzavření smlouvy s automobilkou Citroën o startech v Mistrovství světa rallye v roce 2010. S odvoláním na své zdroje to uvedl korespondent televize ITV James Allen.

Kimi Räikkönen předčasně ukončil smlouvu s týmem formule 1 Ferrari a navzdory očekáváním se nakonec nedohodl ani na smlouvě s McLarenem. V poslední době vedou média spekulace o Finově spojení s novým týmem Mercedes GP.

O případných jednáních nejsou dostupné žádné zprávy. Räikkönenův manažer Steve Robertson tuto možnost nevyloučil a ředitel Mercedes Motorsport Norbert Haug Räikönenovi vzkázal, že má-li zájem, mobil na něj má.

S druhou sedačkou v Mercedesu vedle Nika Rosberga je spojován také Michael Schumacher, ale ani Mercedes ani Ferrari neočekává, že by k dohodě skutečně došlo.

Další článek: Stáhněte si nové číslo F1magu se statistickým ohlédnutím za sezónou

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.