Räikkönen je nejlepší pilot, kterého může Red Bull získat, podotýká Lauda

Finský pilot je v kurzu a spekulací o jeho možném přestupu k mistrovskému týmu Red Bull v poslední době exponenciálně přibývá.
Räikkönen je nejlepší pilot, kterého může Red Bull získat, podotýká Lauda

Iceman si může mnout ruce, sezonu 2013 má rozjetou výborně a jeho jméno po comebacku v minulém roce stále nabývá na hodnotě. Bude-li si chtít Eric Boullier svou největší hvězdu udržet, musí především zaručit, že Lotus dokáže i v budoucnu stavět minimálně stejně kvalitní auta jako ta letošní. Ačkoliv představitelé Red Bullu dosud vždy dementovali zprávy, že jednají s Kimim Räikkönenem, zároveň nemohli popřít, že zájem o jeho služby by v případě příznivé konstelace nepochybně měli. 

Spekulace pochopitelně přiživují i nejasnosti nad budoucností Marka Webbera. Nyní Mateschitzovi a spol. radí Niki Lauda, v současnosti pracující u konkurenčního Mercedesu. Říká, že pokud nastane příležitost, nemají váhat a s Räikkönenem podepsat:

"Je to naprosto senzační a cool kluk. Ve všech ohledech se vyrovná jezdcům jako je Vettel, Alonso či Hamilton. Bez debat se jedná o kandidáta na titul. Kdybych byl v Red Bullu a měl možnost něco v jezdeckém složení měnit, neváhal bych a sáhl po Kimim. Je to nejsilnější jezdec na trhu, a zdaleka."

Další článek: Také Webber popřel, že by už podepsal s Porsche

11:27 | Lewis Hamilton věnuje 20 milionů liber na založení nové charitativní nadace na podporu nedostatečně zastoupených skupin ve Velké Británii
26. července | Pirelli potvrdilo, že po Maďarsku proběhnou na Hungaroringu další testy 18palcových pneumatik. Zúčastní se jich Ferrari, McLaren a Mercedes.
25. července | Jak okomentovali kolizi mezi Hamiltonem a Verstappenem komentátoři napříč světem: odkaz
25. července | Roman Staněk vyhrál druhý závod víkendu Euroformule Open v Imole.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 31. července 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00