Räikkönen by si mohl C38 vyzkoušet poprvé na důvěrně známé trati

😘😇🍔🎃🎉🏆🎸🇨🇿🐒🥃🚜

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

A příští rok jezdecká sestava Kimi - Mick.

Pepan A1  |  07. 01. 2019 21:45

Je vidět že Sauber jde nahoru. Kromě Kimiho nabral další lidi. Je vidět, že se jim začíná dařit poté, co se zbavili Monishi.

Stoffel Vandoorne Rover78  |  07. 01. 2019 19:00

Jako nerudý Kimovec, jsem opravdu zvědavý, kam se Sauber zařadí. Kimimu přeju příjemnej aktivní pracovní důchod 😁

Daniel Ricciardo jenDalsi teepack  |  07. 01. 2019 19:34

Bude jezdit jen na pohodu

Pepan A1  |  07. 01. 2019 21:50

Myslím si,že Sauber bude válčit o nejlepší místo za Top 3. Jde pěkně nahoru a Ferrari má velký zájem na tom, aby jejich juniorka byla co nejlepší. Jednak se na dobrém autě lépe vychovává nástupce současného áčkového týmu a pokud budou jejich konkurenci obírat o body, o to lépe.

Ferrari mozna, ale koncern FCA urcite, kdyz tomu projektu propujcil jmeno Alfa Romeo, kterou se snazi postavit na nohy. Pujde o image znacky, melo by byt jejich zajmem, pokud z nejakeho duvodu Ferrari nebude v zavode, aby Alfa mela sanci na podium nebo primo na stupinek nejvyssi. Prijemnym benefitem samozrejme bude, ze konkurence by tak prisla o radnou porci bodu...
Pokud by se dokonce povedlo nemozne a byl to boj Alfa vs. Ferrari, vzdycky muze prijit zasah shora, ktery Alfu umravni...Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

18:00 | Dobrá zpráva: F1 bude vysílat živě první předsezónní testy. Špatná zpráva: V rámci F1TV, která není v ČR dostupná.
15:33 | Takhle si McLaren představuje F1 budoucnosti odkaz
22. ledna | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
22. ledna | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.