Raffaele Marciello se zúčastní volných tréninků u Sauberu

Člen Jezdecké akademie Ferrari (FDA) Raffaele Marciello se v letošním roce stal rezervním a testovacím jezdcem Sauberu. V předsezónních testech jsme ho sice neviděli, ale v průběhu sezóny by se to mělo změnit.
Raffaele Marciello se zúčastní volných tréninků u Sauberu

Marciello už nějaké zkušenosti s F1 má. Nejen, že je členem FDA, ale testoval i vloni po sezóně v Abú Dhabí. Nyní je u Sauberu, který by ho měl za volant posadit poprvé v Malajsii v rámci prvního tréninku. Je ale pravděpodobné, že ho v Sauberu uvidíme i v dalších trénincích a také v sezónních testech, kde týmy musejí dat šanci mladíkům.

Dvacetiletý Ital pokračuje v GP2, kde začal v loňském roce po titulu a velmi úspěšné sezóně v evropské formuli 3. 

Foto: Sauber

Další článek: Alonsova nehoda: tři záhadné sekundy

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna