Racing Point nabízí v aukci kombinézu a videohovor s Pérezem

Aukcí použité závodní kombinézy a možnosti videohovoru přímo s pilotem formule 1 Sergiem Pérezem se peníze pro boj s nemocí COVID-19 snaží získat tým Racing Point.
Racing Point nabízí v aukci kombinézu a videohovor s Pérezem

Sedm týmů formule 1 sídlících ve Velké Británii v boji proti globální pandemii koronaviru pomáhá vývojem a výrobou plicních ventilátorů, které pacientům ve vážném stavu pomáhají dýchat.

Tým Racing Point se rozhodl podpořit boj také finančně. Do dražby Bonhams Blue Auction tým věnoval závodní kombinézu, kterou jeho jezdec Sergio Pérez používal během letošních předsezónních testů v Barceloně.

Motorové oddělení Mercedesu začalo vyrábět zařízení na podporu dýchání

Motorové oddělení Mercedesu začalo vyrábět zařízení na podporu dýchání

Tuto konkrétní kombinézu měl Pérez připravenu také pro Velkou cenu Austrálie, která však byla kvůli koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19, zrušena krátce před startem víkendu.

Kromě zarámované kombinézy získá člověk, který přijde s nejvyšší nabídkou, také možnost desetiminutového videohovoru přímo s Pérezem, který se uskuteční ještě letos.

Aukce (odkaz zde) trvá do 29. dubna 2020 13:29 hodin.

Foto: Getty Images / Robert Cianflone

Další článek: Nezapomenutelné závody: Zběsilá Velká cena Číny 2010

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.