Pujolar se stal závodním šéfinženýrem Williamsu

Xevi Pujolar, jenž u Williamsu doposud působil jako závodní inženýr Pastora Maldonada, povýšil do role závodního šéfinženýra.
Pujolar se stal závodním šéfinženýrem Williamsu

Závodní šéfinženýr je u Williamsu nově vytvořená role a Pujolar v ní bude dohlížet na všechny aspekty výkonnosti vozů na okruzích.

Místo Pujolara bude Maldonadovi dělat závodního inženýra Andrew Murdoch, o Valtteriho Bottase se bude starat Jonathan Eddolls, jenž loni pracoval pro Bruna Sennu jako inženýr pro výkonnost.

Pujolar nastoupil u Williamsu už v roce 2003, s výjimkou sezóny 2010, kdy si odskočil k HRT, zůstal týmu z Grove věrný. Eddolls přišel k týmu ve stejném roce jako Pujolar, Murdoch o tři roky později.

Další článek: Button: Pokud Lowe odejde, zvládneme to stejně jako s Hamiltonem

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.