První osobností roku FIA je Robert Kubica

Robert Kubica se stal historicky prvním vítězem ankety FIA pro osobnost roku, o nejlepší moment sezóny se postarali Sébastien Ogier a Julien Ingrassia.
První osobností roku FIA je Robert Kubica

Osobnost roku je nová cena, kterou FIA uděluje od letošní sezóny. O vítězi rozhodují novináři z médií permanentně akreditovaných k soutěžím, které se jezdí pod vlajkou federace.

Cenu letos vyhrál bývalý pilot formule 1 Robert Kubica, který se od své vážné nehody z roku 2011 snaží především za volanty rallye vozů. Letos se stal šampiónem WRC2.

Na svých facebookových stránkách nechala FIA také hlasovat fanoušky, aby zvolili moment roku. Cenu nakonec obdržela vítězná posádka letošního ročníku WRC Sébastien Ogier - Julien Ingrassia.

Další článek: Todt chce pro jezdce nejen stálá, ale také větší čísla

17:03 | Tento týden nás čeká: ve středu představení nového vozu Ferrari, v pátek pak v 6:30 prezentace vozu Haasu v boxové uličce v Bahrajnu. Od pátku do neděle pak předsezónní testy.
15:59 | F1 TV Pro nabízí aktuálně slevu 25 %.
5. března | Pandemie ovlivňuje WEC. Po odkladu Le Mans na srpen (aby tam mohli fanoušci) se posouvá start sezóny. Začne 1. května ve Spa, 13. června se pak pojede v Algarve.
5. března | V Baku se pojede bez fanoušků