První GP Ruska bude v listopadu 2014, říká Soči

Starosta Soči Anatolij Pakhomov nepochybuje o tom, že okruh pro formuli 1 dokončí jeho město včas pro první závod v roce 2014.
První GP Ruska bude v listopadu 2014, říká Soči

Když Rusko před lety podepsalo smlouvu na Grand Prix, nechalo si s vědomím zimní olympiády otevřenou možnost, že závod uspořádá až v roce 2015.

Ale podle Pakhomova jde vše podle plánu, takže odklad nebude nutný. "Uskuteční se v listopadu (2014) po olympiádě," uvedl pro Reuters.

A odmítl veškeré spekulace o potížích s okruhem. "Výstavbu okruhu pečlivě monitoruje regionální vláda, vše jde podle plánu. Kdybychom měli problémy, požádali bychom o pomoc ostatní regiony."

Další článek: Mercedes půjde nahoru a McLaren dolů, předpovídá Ecclestone

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.