Protest proti Vettelovi by byl neúspěšný, míní Webber

Mark Webber se nedomnívá, že by se Sebastian Vettel musel strachovat o svůj titul v případě, že by se někdo odhodlal zpochybnit výsledek GP Brazílie.
Protest proti Vettelovi by byl neúspěšný, míní Webber

Posledních 48 hodin hýbou světem formule 1 záběry z Vettelova vozu, které zaznamenaly jeho předjetí Jean-Erica Vergneho ve čtvrtém kole brazilského závodu.

Dominantně jsou na nich vidět žluté vlajky a Ferrari situaci analyzuje s cílem zjistit, zda má podat protest kvůli porušení pravidel. Zřejmě k takovému závěru ale nedospěje, protože jeden maršál velmi pravděpodobně mával zelenou vlajkou na výjezdu z boxů.

Mark Webber si v každém případě nemyslí, že by případný protest byl úspěšný. "Je to nepravděpodobné," řekl. "Myslím, že závod byl vyhrán. Je konec. Myslím, že by vše mělo být v pořádku."

FIA ani vedení Red Bullu situaci zatím nekomentovalo, ale Australan trvá na tom, že Vettel nemusí mít o svůj letošní titul obavy. "Ne, nemyslím si, že by měl."

Další článek: Webber: Nejsem dvojka, Vettel předčil všechny jezdce

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.