Prohlášení týmů po závodě v Kanadě

Černý den zažili Lotus, Marussia a Caterham. Ani jeden jejich vůz do cíle nedorazil. Závod také poznamenala nehoda nehoda Péreze a Massy v závěru.
Prohlášení týmů po závodě v Kanadě
Seznam kapitol
  1. Úvod
  2. Williams
  3. McLaren
  4. Force India
  5. Toro Rosso
  6. Lotus
  7. Sauber
  8. Caterham
  9. Marussia

Romain Grosjean (nedokončil)

I přes odstoupení vidí Francouz pozitiva. „Dnes to pro mě z pohledu rychlosti nebylo dobré, nicméně jsou tu jistá pozitiva. Viděli jsme, že tým s motorem Renault může vyhrát, takže máme cíl. Obzvlášť, když triumf přišel na trati, která pro nás není nejsilnější. Na mém voze se poškodilo zadní křídlo, takže bylo bezpečnější odstoupit.”

Pastor Maldonado (nedokončil)

Cíl závodu neviděl ani jeho týmový kolega. „Měli jsme stejné problémy jako včera, kdy jsme přišli o velkou část výkonu. Je to smůla, jelikož závod probíhal dobře a měli jsme skvělou rychlost. Abych řekl pravdu, byl jsem vozem docela překvapen.”

Federico Gastaldi (zástupce šéfa týmu)

„Pastor měl už od startu problém s pohonnou jednotkou a nakonec kvůli tomu musel odstoupit. Romain má za sebou těžký závod, ve kterém celou dobu tlačil. Nakonec odstoupil po problému se zadním křídlem.”

Předchozí kapitola Následující kapitola

10:17 | Hodně se diskutuje o možnosti, že bychom mohli vidět Alonsa ve F1 už letos. Je spíše nepravděpodobné, že by nahradil Ricciarda v závodech, ale mohl by absolvovat páteční tréninky. S ohledem na stabilitu pravidel by to dávalo smysl.
16:58 | Robert Kubica znovu usedne do vozu formule 1. V pátek odjede první trénink s vozem Alfy Romeo. Nahradí Giovinazziho.
7. července | F1 v Rakousku bude od příštího roku vysílat Red Bullem vlastněná Servus TV...
6. července | Balíček vylepšení, který mělo Ferrari nasadit v Maďarsku, přiveze tým už tento víkend na Red Bull Ring... nebo alespoň jeho část.

GP Štýrska 2020

Pátek 10. července 2020
1. trénink 11.00–12.30
2. trénink 15.00–16.30
Sobota 11. července 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 12. července 2020
Závod 15.10