Prohlášení týmů po Velké ceně USA 2014

Přinášíme tradiční reakce týmů na uplynulou velkou cenu. V USA se z vítězství radoval Lewis Hamilton před Rosbergem. Dobrý závod ale odjel třeba také Pastor Maldonado. Naopak Sauber opět na body nedosáhl a Force India musela předčasně balit.
Prohlášení týmů po Velké ceně USA 2014
Seznam kapitol
  1. Obsah, McLaren
  2. Force India
  3. Sauber
  4. Lotus
  5. Toro Rosso

V samostatných článcích:

McLaren

Kevin Magnussen (8.)

„Osmá pozice není nic úžasného, upřímně si ale nemyslím, že jsme dnes odpoledne mohli vymáčknout z auta víc. Je škoda, že Jenson přišel v závěru o body, odhaduji, že mu odešly pneumatiky, já měl štěstí a udržel za sebou další auta. Naštěstí jsem neztratil tolik. S dnešním výsledkem nemůžu být příliš nespokojen, opravdu to ale pro tým nebyl víkend, na který bychom rádi vzpomínali.”

Jenson Button (12.)

„Jediná zábava dnes odpoledne byl souboj s Fernandem, kromě toho to byla docela nuda. Je neobvyklé, aby se naše auto tak trápilo s opotřebováváním pneumatik jako dnes, obzvlášť velké problémy jsem měl se zadními pneumatikami. Jejich povrchová teplota byla opravdu vysoká. Kvůli tomu mi to docela klouzalo a já se tak ve srovnání se soupeři opravdu trápil. Snad nám Brazílie bude sedět lépe.”

Sledujte F1Sport.cz na Facebooku Následující kapitola

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna