Prohlášení týmů po Velké ceně Brazílie 2014

Velká cena Brazílie 2014 přinesla vítězství Nica Rosberga, který tak snížil náskok Lewise Hamiltona v čele šampionátu. Bojovalo se ale také na nižších pozicích.
Prohlášení týmů po Velké ceně Brazílie 2014
Seznam kapitol
  1. Obsah, Force India
  2. Sauber
  3. Toro Rosso
  4. Lotus

V samotatných článcích:


Force India

Nico Hülkenberg (8.)

„Byl to docela dobrý závod, je velmi příjemné dojet na osmé pozici. Vůz se dnes choval trochu lépe v porovnání se začátkem víkendu, takže jsem byl uvolněnější a mohl jsem opravdu tlačit. Tým se z pohledu strategie rozhodl správně a v těchto velmi horkých podmínkách jsme maximálně využili naši výkonnost. Dojel jsem za dvěma ferrari, možná kdyby se jelo o dvě kola více, mohl jsem dojet šestý a ne osmý, ale to jsou závody.”

Sergio Pérez (16.)

„Byl to obtížný závod a celý víkend mi to opravdu nevycházelo. Po celý závod jsem se snažil bojovat, ztratil jsem ale hodně pozic kvůli penalizaci pěti sekund a po většinu odpoledne jsem byl zaseknutý v provozu. Nemohl jsem se vůbec zlepšit a vozy kolem nás byly na podobné strategii. Byl to tedy smolný víkend a jen doufám, že v Abú Zabí dosáhneme lepšího výsledku.”

Sledujte F1Sport.cz na Facebooku Následující kapitola

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.