Prohlášení týmů po pátku: problémy s technikou přinesly nehody

LepšíPrezident  |  24. 07. 2015 19:24

Nevím proč, ale v Indycar prohlášení jezdců nejsou takové bláboly které člověka frustrují.. a jsou jeden kopií druhého.. tam je to takový víc v pohodě.. a normální.. tady je to povrchní povl of dream..

1-2-3  |  24. 07. 2015 19:11

Moje dojmy z dneška:
Mercedes pořád dominuje, ale Ferrari by mohlo být opět v silné pozici, pokud se dá dokupy.
Williams úvodní kola Silverstonu nezopakuje, spíš naopak. Nicméně mají štěstí, že FI a Lotus jsou pozadu, takže je bude ohrožovat hlavně RedBull.
Když jsme u RedBullu tak Kvyat opět porazí Velenamyšleného Ricciho.
Sauber bude opět bez bodů.
Pro McLaren bude hlavní úkol dojet, což rozhodně nemusí být v těchto vedrech samo sebou. Pokud se jim to povede, tak tu je reálná šance na malé body.

Alees  |  24. 07. 2015 21:13

S tím se dá souhlasit.

Až na toho Rusáka souhlas..

1-2-3  |  24. 07. 2015 21:59

Čert vem, že je to rusák, je to taková šedá myš a přitom by se z něj mohl vyklubat celkem zajímavý pilot. To budem na Seba nebo Hulkiho koukat jako na nácky? Frantíci taky nejsou kolektivně kdoví jak úžasnej národ a co má být, stejně budu Vergnemu fandit...

Máš jistě pravdu, jen mi přítomnost Rusů s ohledem na jejich "automobilovou tradici" (a můj despekt vypěstovaný minulým režimem) v F1 vadí. Bylo to poslední vrcholné odvětví, kde nebyli... Ale nepopírám, že je Kvítek celkem nadějný, tzn. svou frustraci se snažím nevybíjet na jeho osobě.
Mimochodem dobrý odhad...