Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena

Max Verstappen vybojoval první body v F1. Toro Rosso přitom na trati opakovaně bojovalo s Red Bullem. Jezdci Force Indie si odvážejí penalizace, Maldonado měl opět smůlu a závod nedokončil. Přečtěte si prohlášení týmů po GP Malajsie 2015.
Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena
Seznam kapitol
  1. Red Bull
  2. Toro Rosso
  3. Force India
  4. Manor
  5. Sauber
  6. Lotus

Felipe Nasr (12.)

„Celkově to pro mě byl obtížný víkend. Nemohl jsem najít správné nastavení na vůz. Musíme zjistit, proč jsme neměli takovou rychlost. Závod samotný nebyl snadný, jelikož jsem měl kontakt s Kimim (Räikkönenem). Měl jsem se tomu incidentu vyhnout, ale když závodíte, tak se to občas stává.”

Marcus Ericsson (nedokončil)

„Frustrující konec dobrého víkendu. Měl jsem dobrý start a byl jsem schopen získat jednu pozici. Nico (Hülkenberg) musel mít dobrý start, jelikož byl přede mnou, cítil jsem ale, že mám více rychlosti než on. Když jsem se pokusil jej předjet v první zatáčce, zaútočil jsem z vnějšku, věděl jsem, že to tady jde, bohužel jsem ale ztratil kontrolu nad zadní částí auta, vyjel ven a zůstal uvězněn v únikové zóně. Z víkendu si musíme odnést pozitiva a z toho, co se stalo v závodě, jsem se poučil.”

Předchozí kapitola Následující kapitola

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“