Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena

Max Verstappen vybojoval první body v F1. Toro Rosso přitom na trati opakovaně bojovalo s Red Bullem. Jezdci Force Indie si odvážejí penalizace, Maldonado měl opět smůlu a závod nedokončil. Přečtěte si prohlášení týmů po GP Malajsie 2015.
Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena
Seznam kapitol
  1. Red Bull
  2. Toro Rosso
  3. Force India
  4. Manor
  5. Sauber
  6. Lotus

Felipe Nasr (12.)

„Celkově to pro mě byl obtížný víkend. Nemohl jsem najít správné nastavení na vůz. Musíme zjistit, proč jsme neměli takovou rychlost. Závod samotný nebyl snadný, jelikož jsem měl kontakt s Kimim (Räikkönenem). Měl jsem se tomu incidentu vyhnout, ale když závodíte, tak se to občas stává.”

Marcus Ericsson (nedokončil)

„Frustrující konec dobrého víkendu. Měl jsem dobrý start a byl jsem schopen získat jednu pozici. Nico (Hülkenberg) musel mít dobrý start, jelikož byl přede mnou, cítil jsem ale, že mám více rychlosti než on. Když jsem se pokusil jej předjet v první zatáčce, zaútočil jsem z vnějšku, věděl jsem, že to tady jde, bohužel jsem ale ztratil kontrolu nad zadní částí auta, vyjel ven a zůstal uvězněn v únikové zóně. Z víkendu si musíme odnést pozitiva a z toho, co se stalo v závodě, jsem se poučil.”

Předchozí kapitola Následující kapitola

18:05 | Indy Lights, což je taková F2 IndyCar (nadsázka) se pro letošní rok kvůli koronaviru zcela ruší.
15:47 | Podle Monzy se pojede GP Itálie 6. září bez diváků.
29. května | Virtuální Le Mans se zúčastní i Giovinazzi a Leclerc. Kompletní aktuální seznam zítra na webu.
28. května | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.