Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena

Max Verstappen vybojoval první body v F1. Toro Rosso přitom na trati opakovaně bojovalo s Red Bullem. Jezdci Force Indie si odvážejí penalizace, Maldonado měl opět smůlu a závod nedokončil. Přečtěte si prohlášení týmů po GP Malajsie 2015.
Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena
Seznam kapitol
  1. Red Bull
  2. Toro Rosso
  3. Force India
  4. Manor
  5. Sauber
  6. Lotus

Roberti Merhi (15.)

„Mám z týmu velkou radost. Patnácté místo není jen skvělý výsledek z dnešního závodu, ale také odměna za obrovské úsilí v posledních několika měsících. Jsem na nás opravdu hrdý. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, museli jsme tvrdě pracovat a soustředit se. Nedosáhli jsme některých našich cílů, ale nakonec závod je to, co se počítá, a my dovezli vůz do cíle. To bylo mým hlavním cílem, jelikož informace, které teď máme, jsou velmi důležité pro vývoj. Děkuji celému týmu za opravdu pozitivní víkend.”

Will Stevens (nestartoval)

„Jsem samozřejmě zklamán, že jsem dnes nemohl startovat. Celý víkend jsme tlačili na maximum a je tu pár pozitiv, které si z Malajsie mohu odvézt, jako například slibnou rychlost v tréninku. Pro Čínu na tom zapracujeme. Gratuluji celému týmu, že jsme poprvé odjeli celou závodní vzdálenost. Je to skvělá odměna za všechnu tu tvrdou práci v posledních měsících.”

Předchozí kapitola Následující kapitola

20:26 | Péreze ze závodu vyřadil pár kol před koncem problém s MGU-K.
20:09 | UPDATE: Podle Steinera se Grosjean cítí dobře, má obvázané ruce, zlomeného zdá se nic.
19:25 | Jezdci se ve svých prohlášeních věnují úvodní hrozivé nehodě. Jejich reakce pak nejspíše shrneme, v prohlášeních se tak věnujeme spíše samotnému závodu.
14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod Hamilton