Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena

Max Verstappen vybojoval první body v F1. Toro Rosso přitom na trati opakovaně bojovalo s Red Bullem. Jezdci Force Indie si odvážejí penalizace, Maldonado měl opět smůlu a závod nedokončil. Přečtěte si prohlášení týmů po GP Malajsie 2015.
Prohlášení týmů po Malajsii: První body pro Verstappena
Seznam kapitol
  1. Red Bull
  2. Toro Rosso
  3. Force India
  4. Manor
  5. Sauber
  6. Lotus

Roberti Merhi (15.)

„Mám z týmu velkou radost. Patnácté místo není jen skvělý výsledek z dnešního závodu, ale také odměna za obrovské úsilí v posledních několika měsících. Jsem na nás opravdu hrdý. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, museli jsme tvrdě pracovat a soustředit se. Nedosáhli jsme některých našich cílů, ale nakonec závod je to, co se počítá, a my dovezli vůz do cíle. To bylo mým hlavním cílem, jelikož informace, které teď máme, jsou velmi důležité pro vývoj. Děkuji celému týmu za opravdu pozitivní víkend.”

Will Stevens (nestartoval)

„Jsem samozřejmě zklamán, že jsem dnes nemohl startovat. Celý víkend jsme tlačili na maximum a je tu pár pozitiv, které si z Malajsie mohu odvézt, jako například slibnou rychlost v tréninku. Pro Čínu na tom zapracujeme. Gratuluji celému týmu, že jsme poprvé odjeli celou závodní vzdálenost. Je to skvělá odměna za všechnu tu tvrdou práci v posledních měsících.”

Předchozí kapitola Následující kapitola

9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.
22. května | Aby to Renaultem ve F1 nakonec nedopadlo úplně jinak a Ricciardo nebyl rád, že je rád. odkaz