Prohlášení týmů po Grand Prix Velké Británie 2015

Přinášíme reakce jezdců na průběh dramatické Velké ceny Velké Británie, která přinesla safety car, virtuální safety car i déšť.
Prohlášení týmů po Grand Prix Velké Británie 2015
Seznam kapitol
  1. Red Bull
  2. Force India
  3. Toro Rosso
  4. Manor
  5. Sauber

V samostatných článcích:


Red Bull

Daniil Kvjat (6.)

„Dnes jsme byli opravdu konkurenceschopní, závod to byl opravdu zábavný, díky dešti trochu šílený, ale já jsem si to užíval. Tým odvedl skvělou práci a vůz se řídí opravdu dobře. V dalších několika závodech se i nadále budeme snažit zlepšovat a posunout vpřed.”

Daniel Ricciardo (nedokončil)

„Pro tento víkend jsem byl opravdu pozitivní a těšil jsem se, ale nevyšlo to. Postihl nás elektrický problém, kvůli kterému jsme museli odstoupit. V nájezdu do sedmé zatáčky jsem cítil ztrátu výkonu, snažil jsem se ještě pár kol jet, abychom se to pokusili spravit, v boxech jsme taky zkusili restartovat motor, ale bohužel to nefungovalo. Posledních pár závodů pro nás nebylo dobrých, ale to je závodění. Máme teď nějaký čas, abychom se na to podívali, a do Maďarska půjdeme s trochu větší nadějí, protože místní trať by nám měla sedět lépe.”

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Sledujte F1Sport.cz na Facebooku Následující kapitola

19:53 | Leonardo da Vinci Jára da Cimrman Antonio Felix da Costa Ten posledně jmenovaný se stal šampiónem formule E.
19:52 | Mattia Binotto nesouhlasí s Vettelem, že by byla strategie špatná. Podle Binotta ovlivnily Vettelův závod hodiny po startu.
17:16 | Zajímavé: Racing Point musí před sportovní komisaře. Podle technického delegáta FIA jsou brzdové kanálky stejné jako ty v předešlých závodech a porušují sportovní pravidla.
11:51 | Po kolizi jezdců Premy vyhrál závod F2 poprvé v kariéře Juki Cunoda.

GP 70. výročí F1

Pátek 7. srpna 2020
1. trénink Bottas (1:26.166)
2. trénink Hamilton (1:25.606)
Sobota 8. srpna 2020
3. trénink Hamilton (1:26.621)
Kvalifikace Bottas (1:25.154)
Neděle 9. srpna 2020
Závod Verstappen