Prohlášení týmů po GP Rakouska 2015

Přinášíme tradiční reakce týmů po uplynulém závodě formule 1. Tentokrát z Red Bull Ringu v Rakousku.
Prohlášení týmů po GP Rakouska 2015
Seznam kapitol
  1. Red Bull
  2. Lotus
  3. Toro Rosso
  4. Manor
  5. Sauber

Max Verstappen (8.)

„S dnešním závodem jsem spokojen. Myslím, že jsme odvedli maximum a měl jsem pár dobrých soubojů. Abych byl upřímný, užil jsem si každé kolo! Vůz fungoval opravdu dobře a obzvlášť posledních pár kol bylo vážně vzrušujících. Sedmá pozice byla velmi blízko, ale i s osmou příčkou jsem spokojen. Naučili jsme se spoustu nového o pneumatikách a myslím, že vylepšení, která jsme přivezli, jsou dobrá, takže celkově vzato bylo v závodě vše dobré. Jsem také rád, že jsem konečně zase získal nějaké body, hlavně tady na Red Bull Ringu.”

Carlos Sainz jr. (nedokončil)

„Dnes jsem si to opravdu užíval, byla to zábava, hlavně v prvních pár kolech, kdy šlo všechno skvěle. Jen jsem se soustředil na posun vpřed a jezdce před sebou. Měli jsme opravdu dobrý závod, ale bohužel jsem po zastávce v boxech ztratil veškerý výkon a můj závod tak skončil. Je to škoda, hlavně když jsme se dokázali dostat do nejlepší desítky už po pár kolech v závodě a byl jsem hodně motivovaný. Myslím, že jsme mohli dosáhnout dobrého výsledku, kdyby se to nestalo, rozhodně jsme na to měli rychlost!”

Předchozí kapitola Následující kapitola
18:46 | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
10:04 | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
1:59 | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.
23. října | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00