Prohlášení jezdců Mercedesu

Mercedes si nejspíš myslí,že jejich fanoušci jsou úplně blbý,když po tom všem co se stalo,vyrukujou s projevem tipu "hovory z Lán"

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Aventador  |  31. 08. 2014 17:39

tak nějak... na druhou stranu ale zase chápu snahu alespoň navenek působit jako jeden tým... to je prostě potřeba... ale že se jim to ve skutečnosti nedaří... je věc druhá..

ale na to měli myslet, když angažovali Hamiltona... kdyby angažovali někoho kdo nebude mít ambici ohrožovat Rosberga... tak by se současný stav nestal...

Naprosto jde vidět , jak jim tým řekl co mají říct , nevím ale na mým místě bych řekl , že každý to má říct podle sebe od srdce jak to cítí a vnímá a néé že jim to nadiktuje tým , toto nejsou jejich slova tím pádem , lepší toto ignorovat , stejně oni to vidí jinak tu situaci . Ale hlavně Nico ten ať drží h*bu , od něho to absolutně nesedí toto ,takový vejmysl , je mi jasný že v příštím závodě kdyby se stala takováto věc podobná znova a znovu Rosberg , tak ten už by si to určitě za rámeček nedal to je 100% !! -_- ztratil by určitě další velkou část fanoušků jestli vůbec ovšem ještě nějakou slušnou porci jich má a také u týmu už by to dost posr*l !! , nejvíc se mě stejně líbilo na tom minulým závodě to , jak se ukázala spravedlnost a totálně vypískali a vytroubili Rosberga na podiu , viděl bych to tak , že kdyby příště se toto podobné opakovalo nedej bůh , tak na místě týmu bych Rosberga zesadil trochu dolů a udělal z hlediska spravedlnosti i bezpečí z něho týmovou DVOJKU !!

The Best Driver(1993>>) | Lewis Carl Davidson Hamilton | >HammerTime<

Monroe1991  |  31. 08. 2014 10:11

Nějaké vypískání mu může být jedno. Lewis si fanoušků váží asi více než Nico, ale je fakt, že nakonec půjde jen o to, jestli máš titul nebo ne

Tohle je jeden z důvodů, proč už F1 není to co bývala. Z jezdců se staly PR panenky.
Při nafoukanosti Rosberka pochybuju, že by se omluvil dobrovolně. A za co se proboha omlouvá Lewis???
tohle je tragedie

Forza Ferrari !!!

Aventador  |  30. 08. 2014 11:54

hodně výživná PR masáž od mercedesu... doufám tedy že tohle bude ta pověstná tečka za celou kauzou

castrolll  |  30. 08. 2014 11:07

Nafukuje se to a nafukuje.. at si to vyresi mezi sebou,na nejaky prohlaseni jim kazdej sere,to je jak ve skole: za trest padesatkrat napises nebudu hazet houbu po ucitelce :D ..zasrany divadylko

kucanu  |  30. 08. 2014 10:03

Slibuji vám, že udělám absolutně všechno pro to, abych vyhrál pro svůj tým, rodinu a fanoušky.
Takže je zaděláno na další průser. Niko se omluví, prý se to nebude opakovat, a Ham slíbí že pojede i přez mrtvoly. BLBEČEK ZAMINDRÁKOVANEJ.

michaaalla  |  30. 08. 2014 10:00

Asi je nám všem jasný, že tyhle kecy by ani jeden z nich neřekl....

Murray F1  |  30. 08. 2014 08:55

Je mi z toho nanic. Senna a další se musí obracet v hrobě, slyšet takové řeči. Připadá mi stupidní se takto omlouvat. A hlavně nedůstojný pro oba kandidáty na titul mistra světa. Jsou to přece závody, takové situace se občas stanou a stávat budou, vždyť se piloti rozhodují ve zlomku vteřiny ve vysoké rychlosti. Vážná situace to nebyla, proto mi takové projevy nepřipadají normální. Označil bych to za veřejné sebemrskačství vynucené vedením týmu. Ještě, že za Mercedes nejezdí Pastor Maldonado. To bysme si podobně trapných omluv užili po každém závodě.

FrantisekKoudelka  |  29. 08. 2014 20:57

To jsou ale kecy! Rosbergovi sice pěkně nakukali, co má vykládat, ale nevěřím mu ani slovo.

Undead Warrior 60l  |  29. 08. 2014 20:20

Bratři a sestry, slyšte! Dlouhé volání Formule 1 bylo vyslyšeno. PR Bůh byl hladový po obětech a tým Mercedes se pro něj rozhodl prolít svojí vlastní krev. Nám ostatním se dostalo požehnání být svědky jeho návratu mezi nás. PR Bůh se na nás z nebe usmívá. Štědré dary jej potěšily. Vítejte v éře PR Boha.
Chvalme PR Boha. Je dokonalý, je ten jediný, který si zaslouží veškerou naši pozornost, celé naše srdce. Jemu náleží všechna sláva a díky.
Modleme se a pojďme prolít další krev ve jménu PR Boha! YES!!!

udo144  |  29. 08. 2014 20:13

bla bla bla.....nemá cenu to číst - je to stejné jako v politice. Nám se nikdy pravda neříká, tu si musíme vždy domyslet sami....

GeneHawkins  |  29. 08. 2014 23:17

To je mi tě (vás) celkem líto...

Z ničeho nic se mají rádi ... ? Pitomost ..., bude to ještě horší

Formula 1 : Sebastian Vettel #5 (Ferrari) | | Formula E : Nick Heidfeld #23 (Venturi)


1 2 3