Prodloužení smlouvy je na dobré cestě, uklidňuje Grosjean

Romain Grosjean stále nemá jistotu závodní sedačky u Lotusu v příští sezóně, ale je přesvědčený, že ji brzy mít bude.
Prodloužení smlouvy je na dobré cestě, uklidňuje Grosjean

Vedení enstonské stáje opakovaně říkalo už v závěrečné fázi sezóny, že hodlá prodloužit kontrakt s Romainem Grosjeanem na příští rok, důvodem protahování byl údajně nedostatek času.

Jenomže sezóna skončila už před dvěma týdny a francouzský jezdec stále nic nepodepsal. Objevuje se proto mnoho spekulací o jménech, která by ho mohla nahradit.

"Je to na celkem dobré cestě," komentoval jednání o své smlouvě Grosjean pro  L’Equipe 21. "Doufám, že to vyjde a že budu moci navázat na to, co jsem dokázal letos."

Lotus stále mlčí a ani neprozradil, kdy se chystá rozhodnout. Další nepotvrzené sedačky jsou už jen u Force Indie a Marussie.

Další článek: Odcházím kvůli špatným výsledkům, vysvětluje Haug

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.