Pro New Jersey připadá v úvahu i změna okruhu

Bernie Ecclestone už má dost pořadatele GP v New Jersey Lea Hinderyho a je ochoten nejen předat závod někomu jinému, ale také přesunout ho jinam.
Pro New Jersey připadá v úvahu i změna okruhu

New Jersey mělo exkluzivitu pro formuli 1 pro severovýchod USA, ale protože pořadatelé smlouvu nedodrželi a muselo dojít už k druhému odkladu Grand Prix, Ecclestone teď otevírá dveře ostatním zájemcům.

Nedávno řekl, že Hindery ztratil veškeré nároky kvůli porušení kontraktu, a tak ho může nahradit někdo jiný, kdo prokáže, že to myslí vážně. "Nemusí to být Hindery. Možná to bude trochu jiné místo," uvedl nyní pro Pitpass.

To znamená, že formule 1 nakonec nemusí ani využít městský okruh, který je rozestavěn v New Jersey u řeky Hudson. Variant je několik, v minulosti se dokonce uvažovalo o stálém okruhu. Vyloučeno není ani stěhování do jiného města.

Další článek: Spolupráce s Hamiltonem je příjemná, chválí Mercedes

9:41 | Kromě společnosti Uralkali přichází k Haasu také německá telekomunikační firma 1&1.
2. března | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
2. března | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
2. března | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz