Pro Force Indii budou závodit Paul di Resta a Nico Hülkenberg

Force India se podle očekávání rozešla s Adrianem Sutilem. Na jeho místo promoval do závodní sedačky Nico Hülkenberg, druhým jezdcem zůstává di Resta.
Pro Force Indii budou závodit Paul di Resta a Nico Hülkenberg

"V Paulovi a Nicovi máme dva velmi talentované jezdce s obrovským potenciálem," komentoval své rozhodnutí majitel stáje Vidžaj Mallya. "Myslím, že Paul upoutal během své první sezóny pozornost všech v boxové uličce."

"Jeho rychlost, vyspělost a závodní dovednosti potvrdily, že jsme měli pravdu, když jsme do něj vložili důvěru. Těšíme se, že s ním budeme spolupracovat další rok."

"Co se týče Nica, na konci roku 2010 jsme ho identifikovali jako vycházející hvězdu a rozhodli se ho během sezóny vyzkoušet. I když ve voze strávil jen omezený čas, přesvědčil nás, že si na rok 2012 zaslouží závodní sedačku."

"Naše nové jezdecké složení znamená, že se loučíme s Adrianem Sutilem, jenž byl u týmu od našeho vstupu do tohoto sportu. Byl nedílnou součástí našich úspěchů v uplynulých čtyřech sezónách a přejeme mu do budoucna vše nejlepší."

Hülkenberg se tak do Grand Prix vrací po jednoleté přestávce, v sezóně 2010 závodil pro Williams. Kdo bude třetím jezdcem Force Indie, tým zatím neoznámil. Sutil teď bude pravděpodobně velmi usilovat o dohodu s Williamsem, aby nahradil Rubense Barrichella.

Další článek: Sauber představí svůj nový monopost na začátku února

14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.
10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
17:30 | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10